KİTAP İÇİN NE DEDİLER?

KİTAP İÇİN NE DEDİLER?

Emin ÇETİNER Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
: Değerli hocam kitabını aldım. çok memun kaldım. İnan 3 gün içerisinde kitabını baştan sona kadar okudum. İnan gerçekten bir dahi yazmışsınız. Ellerinize ve yüreğinize sağlık.
Saygılarımla.

Mehmet TURGUT  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
: Hasan Abi,kitabınızı kabaca inceleme imkanı buldum. En azından hazılık ve basım aşamalarında karşılaştığınız zorlukları biliyorum artık.
Düne kadar babamın dedesinin kim olduğunu bilmiyordum maalesef. Ne acıdır ki, hemen hepimizin durumu aynı. Bu bakımdan kitabınıza paha biçilemez.
Bu büyük eseriniz için Büyükkarapınar'lı bir genç olarak sonsuz şükranlarımı sunar, işlerinizde kolaylıklar dilerim.

Hakan yazdı:
> "Saygıdeğer hasan abi yazmış olduğun kitab için
> teşekür ederim çok güzel olmuş eline sağlık"

Bu yazıyı internette yayınlarsan sevinirim.saygılar.

Saygıdeğer Hasan Şimşek Abim,
''Köyüm Büyükkarapınar'' adlı eser bu bölgenin  kaynak kitaplarından biri olmuş.Turizmci olduğum için özellikle kitapta Büyükkarapınarda bulunan tarihi ören yerleri çok dikkatimi çekti.Tarihi kemer'in olduğu ''kisse ören yeri'' kesinlikle görülmesi gereken bir yer.İnşallah buraya beraber turlar düzenleyip insanların görmesini ve tanımasını sağlarız.
Tarihi dokulara,kültürmüze,eğitime  ve ihmal ettiğimiz  değerli büyüklerimize verdiğin değeri yazılarından her gün takip ediyoruz.Toplumumuzun dile getiremediği konularda halkın sesi oluyorsun.Taşeli bölgesinin kalkınması için yaptığın hizmetlere teşekkürler.

Ata Göksel Gür.
Ermenek Selçuklu Otel

 Konur Alp KOÇAK 
: Hasan Bey'in yazmış oldukları kitabı büyük bir beğeni ile okudum. Ailemin ve akrabalarımın geçmişini öğrenmenin yanısıra memleketimizin tarihini de öğrenme fırsatı sağlayan bu detaylı çalışmadan dolayı yazarını büyük bir takdirle kutluyorum. Köyümüzün geçmişini gelecek nesillere aktarmak için önemli bir araç olacak bu kitapta emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunar, Hasan Şimşek'in başarılı çalışmalarının devamını dört gözle beklediğimizi belirtmek isterim.

Durcan isin. atBu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
: Hasab abi selamlar.Koyum buyukkarapinar  kitabini okudum bitti,azcok bildigim kokumuzun nereden gelidigini daha genisve kaynaklara dayali olarak ogendim. Okul arkadaslarimi,akrabalarimi,koylulerimi,hele hele nasilbirsey oldugumu unuttugum okullu yilarimi,koyumden cikan aydinlari is adamlarini cogunu unuttugum terimleri,kaybettilerimizi saymakla bitiremiyecegim guzellikleri genclik ve cocukluk yillarimin anilarini bana yasattiniz. orasi diger hemseriler gibi benimde koyum oldu icin bu kadar cok anilari bazen duygulanarak bazen  gulumseyerek okudum yasadim. Kisacasi Bu kadar tarih kokan guzel bir degeri bizlerle  bulusturdugun icin binlerce tesekkur ediyorum.Kitapla beraber sizlerde olumsuzlesiyorsunuz kitap torunlarimizada birakacagimiz bir hazine degerinde. sizi Kutlarim  ne kadar cok arastirmis  ugrasmissiniz elinize yureginize saglik. Avusturalyada bana koyumun degerlerini  yasattiginiz icin tekrar tekrar tesekkurler. Selam  ve saygilarimla Durcan.Isin.